• Čeština
  • English
  • Čeština
  • English

Talkey nabídne všem, kdo jsou kvůli koronaviru na home office, ochranu e-mailů a dat za symbolickou cenu

Česká softwarová společnost nabízí svůj šifrovací nástroj pro ochranu dat a e-mailů za symbolickou cenu. Chce tak pomoci v situaci zvyšujícího se množství kybernetických útoků ze strany hackerů, kteří využívají narůstajícího počtu lidí pracujících z domova, kde se firemní data stávají zranitelnější.

Do 15. června si mohou noví zákazníci zakoupit měsíční předplatné unikátního šifrovací nástroje Talkey za symbolickou cenu 1 Kč, a to až na 3 měsíce. Šifrovací nástroj umožňuje bezpečně zasílat e-maily, včetně příloh, či uchovávat soubory a data v zařízení. V objednávce na talkey.com/koupit stačí zadat slevový kupón: homeoffice. V případě zájmu o firemní řešení se mohou zájemci obrátit na obchodní oddělení na e-mail sales@talkey.com nebo telefonicky na 737 878 248.

“Vnímáme závažnost aktuální situace, proto jsme se rozhodli přispět alespoň touto cestou. I našim zaměstnancům jsme povolili home office, protože nám záleží na jejich zdraví, ale uvědomujeme si zároveň zranitelnost firemních dat, která je třeba chránit,”

upřesnil Martin Lukš, ředitel společnosti. 

Hlavní výhody používání šifrovacího nástroje Talkey

Neobdržíte podvodné e-maily
Přes Talkey neprojdou podvodné e-maily vyzývající adresáta k zadání osobních a přihlašovacích údajů na falešných webových stránkách. 

Odesílatel je ten, za koho se vydává 
S Talkey si můžete být 100% jistí, že odesílatel je ten, za koho se vydává, a obsah jeho e-mailu není zmanipulovaný.

Nikdo jiný nečte vaše e-maily 
Pokud komunikaci šifrujete, můžete si být jistí, že vaše e-maily nepřečte ani zvědavý správce poštovního serveru. 

Můžete skutečně vymazat odeslaný e-mail 
Vzít zprávu zpět v obyčejných e-mailových klientech nestačí. S Talkey můžete vymazat zprávu přímo ve schránce příjemce. 

Rozhodujete, co s e-mailem příjemce udělá 
Pomocí Talkey můžete významně omezit, co příjemce s vaší zprávou udělá. Můžete mu například zakázat přeposlání, případně se zpráva může po přečtení sama smazat.