• Čeština
  • English
  • Čeština
  • English

Aplikace Talkey

Zabezpečíme vaše data a komunikaci

Unikátní šifrovací aplikace Talkey pro bezpečné ukládání dat a šifrovanou komunikaci.

Pro jednotlivce

Aplikace Talkey

Zašifrujte svá data na disku nebo v cloudu. Bezpečně vymažte soubory ze svého zařízení. Díky aplikaci Talkey můžete také odesílat šifrované e-maily, včetně příloh.

Pro firmy

Talkey Server

Díky Talkey Serveru máte plnou kontrolu nad správou a provozem aplikace. Oproti verzi Talkey máte k dispozici centrální správu uživatelů, včetně napojení na Active Directory.

Integrace

Talkey Engine

Talkey Engine je navržen k integraci do aplikací a informačních systémů třetích stran. Umožňuje poskytovat informace a služby bezpečným, šifrovaným způsobem.

Jak aplikace Talkey funguje?

Unikátní šifrovací aplikace Talkey nabízí řešení pro zabezpečení dat a bezpečnou elektronickou komunikaci. Pomocí aplikace Talkey zašifrujete data jak na disku, tak i v online úložišti – v cloudu. Disponuje pokročilými funkcemi, díky kterým uživatel definuje, jakým způsobem se s jeho daty nakládá také v prostředí cizích zařízení. Aplikace Talkey je k dispozici jak pro mobilní zařízení (Android, iOS), tak pro desktopové platformy (Windows, macOS).

Algoritmy aplikace Talkey splňují doporučení Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost

Proč šifrovat svá data?

Šifrování dat a elektronické komunikace je důležité pro ochranu soukromí a citlivých údajů. Pomáhá zabezpečit data proti zneužití neoprávněnými osobami, minimalizuje riziko jejich úniku. Díky šifrování se také snižuje pravděpodobnost úspěšného kybernetického útoku a krádeže dat. Pokud uchováváte nebo přenášíte jakákoli citlivá data, měli byste vždy zvážit jejich zabezpečení.

Používejte aplikaci Talkey efektivně

Videonávody

Manuály

Časté dotazy

Zabezpečíme vaše
data a komunikaci

Mějte data a e-maily v bezpečí.

Windows
Apple
Android
talkey ilustrace