• Čeština
  • English

Talkey inovuje, na svém kontě má další update a s ním i sadu unikátních funkcí pro bezpečnou e-mailovou komunikaci

Moderní design, přívětivé uživatelské prostředí a další sada unikátních funkcí. To vše přináší novoroční update Talkey. Aplikace pro šifrování zpráv a souborů je ke stažení zdarma. Společnost tak reaguje na zvýšený počet kybernetických útoků a rostoucí potřebu bezpečné e-mailové komunikace nejen ve firmách.

talkey update

1 odesílatel, 3 příjemci, z toho 2 v kopii, 35 odpovědí. Jak příjemci s e-maily ve vláknu naloží a komu a jak je přepošlou? S novým updatem Talkey tak, jak na začátku e-mailové komunikace nastaví odesílatel první zprávy.

„Do nejnovější verze jsme implementovali funkci dědičnosti pokročilých nastavení e-mailové zprávy. Díky tomu má odesílatel plnou kontrolu nad celým vláknem zpráv. Příjemce totiž dědí originální pokročilé funkce, které nastavil odesílatel, a nemůže je při přeposlání či odpovědi změnit,“ upřesnil Jacek Makowski, project & product manager ve společnosti Talkey.

Dědičnost funkcí ve zprávách seskupených do konverzací ocení běžný uživatel, především pak ve firmách a organizacích, ve státní správě, zdravotnictví nebo třeba v advokátních kancelářích i finančních skupinách. Tedy tam, kde je třeba chránit data klientů, omezit zasílání dat osobního charakteru nezabezpečeným způsobem nebo zamezit přístupu do zpráv v případě odchodu zaměstnance či změny obchodního partnera.

Další unikátní funkce umožňují uživateli například zneplatnit již odeslaný e-mail ve schránce příjemce, nastavit, kdy a kolikrát je možné zprávu přečíst, zakázat přeposlání zprávy nebo její otevření na mobilním zařízení.

talkey update

Aplikace dostala nový kabát. Ke stažení je zdarma.

„Začátkem roku jsme uvedli aplikaci ve zcela novém kabátě. Naším cílem je zpříjemnit uživatelské prostředí. Zároveň zvyšujeme spolehlivost a stabilitu nástroje,“ dodal Makowski. Aplikaci je možné v základní verzi používat zdarma. Ke stažení je k dispozici na odkazu: talkey.com/instalator. Nechybí ani mobilní aplikace, která je k dostání jak pro Android, tak pro iOS.

Díky svému inovativnímu přístupu si Talkey na své konto připisuje nejen další unikátní funkci na trhu, ale i opětovné zařazení mezi nejlepší firmy v České republice.

V roce 2021 získala společnost ocenění v soutěži Českých 100 Nejlepších v kategorii Invence-nasazení-export-zisk, o rok dříve pak v oborové kategorii Informační a komunikační technologie. “Ocenění vnímáme jako hnací motor, žene nás to ve firmě dopředu,” řekl Aleš Hranoš, CEO Talkey. “I nadále bude naší prioritou inovovat a přinášet uživatelům takové služby a funkce, které vždy reagují na aktuální potřeby v oblasti kybernetické bezpečnosti,“ dodal.