O nás

Věnujeme se bezpečnosti již více než 20 let.

lazecky

Ing. Vladimír Lazecký

výkonný ředitel

 

Je vizionář a autor myšlenky Talkey, což je nápad inspirovaný reálnými potřebami partnerů a klientů. Vladimír je spoluautorem projektů ochrany informací (Úřad vlády ČR, AirBank, HomeCredit, …), a také získal certifikaci manažera informační bezpečnosti. Své vědomosti předává dále v rámci kurzů zaměřených na bezpečnost a ochranu informací, a také mladým studentům na Slezské univerzitě v Opavě a na CEVRO Institutu v Praze.

dusek

Ing. Martin Dušek

ředitel pro strategii a projekty

 

Martinovy zkušenosti certifikovaného manažera informační bezpečnosti využívá česká justice, kde působí jako soudní znalec v oblastech bezpečnosti informací a informačních systémů, informačních technologií a datových sítí, a dalších. Svými znalostmi také přispěl při návrhu metodiky pro řízení rizik RANIT. Spolu s Vladimírem přednáší na univerzitách a také působí jako lektor kurzů zaměřených na bezpečnost a ochranu informací.

Ing. Libor Bubik

vedoucí vývoje

 

Pracuje v oboru informační technologie již více než 20 let, a má bohaté zkušenosti s vývojem aplikací s vysokým požadavkem na bezpečnost. Mimo jiné byl hlavním architektem a analytikem při vývoji internetového portálu E-podatelna a E-přepážka pro zdravotní pojišťovny. Dále se podílí na vývoji aplikace pro řízení rizik RANIT a vývoji informačních systémů.

… a více než 10 dalších odborníků.

Napsali o nás

czechcrunch
CHIP images euro logo-lupa-cz

Všechny články


facebook-round-icon googleplus-revised twitter-round-icon linkedin-round