• Čeština
  • English
  • Čeština
  • English

Zabezpečíme vaše data a komunikaci

Talkey je unikátní šifrovací aplikace pro bezpečené ukládání dat a šifrovanou komunikaci.
Pro jednotlivce

Talkey Go

Zašifrujte svá data na disku nebo v cloudu. Bezpečně vymažte soubory ze svého zařízení. Díky aplikaci Talkey Go můžete také odesílat šifrované e-maily, včetně příloh.

Pro firmy

Talkey Server

Díky Talkey Serveru máte plnou kontrolu nad správou a provozem aplikace. Oproti verzi Talkey Go máte k dispozici centrální správu uživatelů, včetně napojení na Active Directory.

Integrace

Talkey Engine

Talkey Engine je navržen k integraci do aplikací a informačních systémů třetích stran. Umožňuje poskytovat informace a služby bezpečným, šifrovaným způsobem.

Jak Talkey funguje?

Talkey je unikátní šifrovací aplikace, která nabízí řešení pro zabezpečení dat a bezpečnou elektronickou komunikaci. Pomocí Talkey zašifrujete data jak na disku, tak i v online úložišti – v cloudu. Disponuje pokročilými funkcemi, díky kterým uživatel definuje, jakým způsobem se s jeho daty nakládá také v prostředí cizích zařízení. Talkey je k dispozici jak pro mobilní zařízení (Android, iOS), tak pro desktopové platformy (Windows, macOS).

Komunikace a data v bezpečí s Talkey

Proč šifrovat svá data?

Šifrování dat, souborů a e-mailů je důležité pro ochranu soukromí a citlivých informací. Šifrování pomáhá zabezpečit data tak, aby je nemohly přečíst neoprávněné osoby, a tak minimalizuje riziko úniku. Díky šifrování se také snižuje pravděpodobnost úspěšného kybernetického útoku a krádeže dat. Pokud uchováváte nebo přenášíte jakékoli citlivé informace, jako jsou například finanční nebo osobní údaje, měli byste vždy zvážit jejich šifrování.

Řekli o nás

Martina Š.

finanční poradce
Aplikace Talkey splňuje požadavek dnešní doby na účinné zabezpečení dat, které je pro naši společnosti pracující s osobními a citlivými informacemi jednou z priorit. Díky jejímu využívání máme klid na duši.

Mojmír K.

ředitel
Talkey je vynikající šifrovací aplikace, která poskytuje zvýšenou ochranu dat v dnešní době plné kybernetických hrozeb. Díky instalaci přímo do mého emailového klienta je odesílání emailů téměř beze změny, ale několikanásobně bezpečnější.

Jan H.

CEO
Snadno sdílíme důvěrné soubory s kolegy a nemusíme se obávat, že se dostanou do neoprávněných rukou. Také sdílení přístupových hesel se v interní komunikaci nevyhneme. Talkey za nás vyřešilo tyto překážky.

Řešení pro
bezpečnou komunikaci

Mějte e-maily a data v bezpečí.

Windows
Apple
Android
talkey ilustrace