• Čeština
  • English
  • Čeština
  • English

Komunikujte se svými klienty bezpečně

Pojistěte si bezpečnou komunikaci a chraňte svou reputaci. 

Váš e-mail si stejně jako pohlednici přečte kdokoliv, okolo koho projde

Mějte jistotu, že se svými klienty komunikujete bezpečně. 

Chraňte sebe i své podnikání

Mějte jistotu, že mlčenlivost dodrží i vaše e-mailová schránka

Vybudujte si a udržte důvěru svých klientů

Chraňte svou reputaci a kariéru v oboru finančnictví

Jak na to

Nainstalujte si aplikaci Talkey

Šifrujte e-maily jedním klikem

Vaši klienti dešifrují vaše zprávy a odpovídají na ně zdarma

Komunikujte bezpečně a budujte důvěru se svými klienty

Řekli o nás

Mojmír Kramný

ředitel, holver

Aplikace Talkey splňuje požadavek dnešní doby na účinné zabezpečení dat, které je pro nás jako pro broker pool pracující s osobními a citlivými informacemi jednou z priorit. Velkou přidanou hodnotu vidíme v tom, že naši partneři a klienti nemusí aplikaci kupovat v plné verzi s pokročilými funkcemi, ale díky Talkey Reader mohou naše e-maily dešifrovat a odpovídat na ně zašifrovaně zdarma. Talkey je pro nás jasnou volbou nejen pro ochranu údajů, ale i ochranu reputace.

Martina Štichauerová

finanční poradce

Dnešní doba nám klade vysoké nároky a požadavky na zabezpečení a ochranu osobních údajů. Svým klientům chci nabídnout profesionální přístup a využívám k tomu aplikaci Talkey, Jedná se o jednoduchý a bezpečný nástroj, pomocí kterého můžu šifrovat veškerou emailovou korespondenci, dokumenty a soubory. S Talkey mám veškerou emailovou komunikaci pod kontrolou a chráním tak sebe i příjemce informací před jejich zneužitím.

Jiří Drahokoupil

Daňový poradce, DANĚ 123

Nikdo nechce řešit ztrátu důvěrných, či osobních informací. Leckdy si to ani neuvědomujeme, ale tato nebezpečí jsou velice reálná. Proto jsme se rozhodli pro šifrování klientské komunikace přes Talkey, což pokládáme za benefit pro klienty a jednu z našich komparativních výhod.

Využívejte
pokročilé funkce

Definujte, jakým způsobem s vašimi daty naloží příjemce. 

zakažte adresátovi možnost vaši zprávu přeposlat

nastavte kolikrát lze zprávu otevřít

omezte dobu, po kterou bude vaše zpráva viditelná

nedovolte zobrazit zprávu na mobilním zařízení

smažte již odeslanou zprávu ve schránce příjemce

Nejčastější dotazy

Musí si mí klienti koupit Talkey, abych s nimi mohl komunikovat šifrovaně?

Vaši klienti, partneři či další kontakty si nemusí aplikaci kupovat v plné verzi s pokročilými funkcemi, ale díky Talkey Reader mohou vaše e-maily dešifrovat a odpovídat na ně zašifrovaně zdarma. Jako placený uživatel máte možnost poslat svým kontaktům pozvánku k šifrované komunikaci, a to zadáním e-mailové adresy a telefonního čísla přímo v aplikaci Talkey. Ta pozvanému odešle automatický e-mail, který jej vyzve ke stažení Talkey Reader – verze zdarma, a sms zprávu s heslem.  

Ukládají se mé e-maily na serveru provozovatele?

Talkey nemá přístup k vašim datům, k vašemu privátnímu (dešifrovacímu) klíči, ani k heslu Talkey. Garantuje neexistenci back door. Pokud ztratíte, zničíte svůj dešifrovací klíč , můžete si ho obnovit pouze ze své zálohy, pokud jste si ji vytvořili. Při ztrátě klíče i zálohy neexistuje způsob, jak data obnovit. 

Mějte komunikaci ve firmě pod kontrolou

Spravujte využívání Talkey a nastavení jeho uživatelů centrálně v rámci firmy. Pro firemní řešení na míru nás kontaktujte.