1. Domů
  2. Android/iOS
  3. Použití a první kroky
  4. Záloha šifrovacího klíče

Záloha šifrovacího klíče

Vytvoření zálohy šifrovacího klíče se doporučuje udělat ihned po vygenerovaní klíče. Je to z důvodu abyste při zapomenutí hesla nebo krádeži mohli klič obnovit. Záloha lze vytvořit pouze jestli máte vytvořeného desktop verzi.

  • Vytvoření zálohy
    Zálohu šifrovacího klíče uživatele dělat nenutíme (nejdůležitější je klíč na PC), nicméně doporučujeme. Na mobilu můžete zálohu udělat přes aplikaci Úvodní obrazovka / Nastavení / konkretni@ucet.cz / Dešifrovací klíč / Zálohovat/přenést klíč, potvrdíte. Záloha byla odeslána a uložena na náš server po dobu 15min, kde ji pomoci vygenerovaného hesla pro přenos přes naši počítačovou aplikaci v Řešení situací můžete uložit. Pro obnovení zálohy musíte znát také heslo do mobilní aplikace Talkey které bylo aktuální v době vytvoření zálohy.
  • Obnova ze zálohy
    V počítačové aplikaci / Můj účet / Záloha nebo obnovení mobilních dešifrovacích klíčů / Obnova mobilních dešifrovacího klíče najděte svoji uloženou zálohu a poté bude uložena na server po dobu 15min, kde ji pomoci vygenerovaného hesla pro přenos přes naši mobilní aplikaci můžete obnovit.
Pomohl Vám tento článek? Ano Ne

Jak Vám můžeme pomoci?