1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Android/iOS
  4. Použití a první kroky
  5. Záloha šifrovacího klíče

Záloha šifrovacího klíče

Vytvoření zálohy šifrovacího klíče se doporučuje udělat ihned po vygenerovaní klíče. Je to z důvodu abyste při zapomenutí hesla nebo krádeži mohli klič obnovit. Záloha lze vytvořit pouze jestli máte vytvořeného desktop verzi.

  • Vytvoření zálohy
    Zálohu šifrovacího klíče uživatele dělat nenutíme (nejdůležitější je klíč na PC), nicméně doporučujeme. Na mobilu můžete zálohu udělat přes aplikaci Úvodní obrazovka / Nastavení / konkretni@ucet.cz / Dešifrovací klíč / Zálohovat/přenést klíč, potvrdíte. Záloha byla odeslána a uložena na náš server po dobu 15min, kde ji pomoci vygenerovaného hesla pro přenos přes naši počítačovou aplikaci v Řešení situací můžete uložit. Pro obnovení zálohy musíte znát také heslo do mobilní aplikace Talkey které bylo aktuální v době vytvoření zálohy.
  • Obnova ze zálohy
    V počítačové aplikaci / Můj účet / Záloha nebo obnovení mobilních dešifrovacích klíčů / Obnova mobilních dešifrovacího klíče najděte svoji uloženou zálohu a poté bude uložena na server po dobu 15min, kde ji pomoci vygenerovaného hesla pro přenos přes naši mobilní aplikaci můžete obnovit.

Jak Vám můžeme pomoci?