• Čeština
  • English
  • Čeština
  • English

Váš e-mail si stejně jako pohlednici přečte kdokoliv, okolo koho projde

Předejděte soudním tahanicím o náhrady škody, či ušlé zisky a ukažte svým klientům, že podnikáte proaktivní kroky k jejich ochraně.

Chraňte sebe i své podnikání

Mějte jistotu, že mlčenlivost dodrží i vaše e-mailová schránka

Vybudujte si a udržte důvěru svých klientů

Chraňte svou reputaci a kariéru v oblasti advokacie

Jak na to

Nainstalujte si aplikaci Talkey

Šifrujte e-maily jedním klikem

Vaši klienti dešifrují vaše zprávy a odpovídají na ně zdarma

Komunikujte bezpečně a budujte důvěru se svými klienty

Řekli o nás

Jan Právník

Advokát, JP & partners

Když s klienty řeším jejich právní problémy, neobejdeme se bez dokumentací a samozřejmě také smluv, které však často posíláme e-mailem. Když jsem hledal nástroj, který by mi jednoduše umožnil zabezpečit tuto komunikaci, našel jsem Talkey a nelituji.

Michal Obhájil

Koncipient, Law & Order

Právničina vyžaduje mnoho času a děláme třeba i 16 hodin denně. Pak stačí chvilka nepozornosti a dokument určený klientovi může být odeslán na nesprávnou e-mailovou adresu. To ale díky Talkey není problém, vše je totiž bezpečně zašifrované.

Anna Čechová

Partner, Právníci s.r.o.

Jelikož nakládáme s tolika důvěrnými informacemi, jednoduše si z pohledu rizika nemůžeme dovolit žádná pochybení. Důvěryhodnost naší advokátní kanceláře je na tom přímo závislá, proto chráníme naší komunikaci s pomocí Talkey.

Využívejte
pokročilé funkce

Definujte, jakým způsobem s vašimi daty naloží příjemce. 

zakažte adresátovi možnost vaši zprávu přeposlat

nastavte kolikrát lze zprávu otevřít

omezte dobu, po kterou bude vaše zpráva viditelná

nedovolte zobrazit zprávu na mobilním zařízení

smažte již odeslanou zprávu ve schránce příjemce

Nejčastější dotazy

Musí si mí klienti koupit Talkey, abych s nimi mohl komunikovat šifrovaně?

Vaši klienti, partneři či další kontakty si nemusí aplikaci kupovat v plné verzi s pokročilými funkcemi, ale díky Talkey Reader mohou vaše e-maily dešifrovat a odpovídat na ně zašifrovaně zdarma. Jako placený uživatel máte možnost poslat svým kontaktům pozvánku k šifrované komunikaci, a to zadáním e-mailové adresy a telefonního čísla přímo v aplikaci Talkey. Ta pozvanému odešle automatický e-mail, který jej vyzve ke stažení Talkey Reader – verze zdarma, a sms zprávu s heslem.  

Ukládají se mé e-maily na serveru provozovatele?

Talkey nemá přístup k vašim datům, k vašemu privátnímu (dešifrovacímu) klíči, ani k heslu Talkey. Garantuje neexistenci back door. Pokud ztratíte, zničíte svůj dešifrovací klíč , můžete si ho obnovit pouze ze své zálohy, pokud jste si ji vytvořili. Při ztrátě klíče i zálohy neexistuje způsob, jak data obnovit. 

Mějte komunikaci ve firmě pod kontrolou

Spravujte využívání Talkey a nastavení jeho uživatelů centrálně v rámci firmy. Pro firemní řešení na míru nás kontaktujte.